KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9065339
nr 906 5339
Sven Rydén
(f. 1925), Sverige
Teckning, Sven Rydén (f. 1925), Musikanter, Signerad -71, motivet: 19x17
Sven Rydén, född 1925 i Bollnäs, svensk tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:12:58
18/8 12:56:06